پیام فرستادن
Beijing MITSCN Co., Ltd.
پست الکترونیک sales@mitscn.com تلفن: +86-10-64933458
صفحه اصلی >

Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه

تور کارخانه
  • Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه
  • Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه
  • Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه
  • Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه
خط تولید

Beijing MITSCN Co., Ltd. یک ارائه دهنده راه حل های فناوری است که متخصص در سیستم برق فتوولتائیک خورشیدی است و هدف آن ارائه بهترین راه حل های انرژی خورشیدی برای مشتریان است.محصولات ما سیستم‌های انرژی خورشیدی متمرکز، توزیع‌شده و خانگی، از جمله ماژول‌های فتوولتائیک، اینورترها، و سیستم‌های ذخیره باتری و غیره را پوشش می‌دهند. جهان

MITSCN به عنوان یک ارائه دهنده راه حل سیستم انرژی خورشیدی، نه تنها محصولات با کیفیت بالا را ارائه می دهد، بلکه پشتیبانی فنی و راه حل های جامعی را برای مشتریان ارائه می دهد.تیم فنی ما شامل مهندسان با تجربه و تکنسین های حرفه ای با دانش فنی خوب انرژی خورشیدی و تفکر نوآورانه، اجازه می دهد تا راه حلی مناسب برای نیازهای مختلف مشتریان ارائه دهد.ما از نزدیک با مشتریان کار می کنیم، نیازها و مسائل آنها را عمیقاً درک می کنیم و پشتیبانی های مختلفی مانند مشاوره پیش از فروش، راهنمایی فنی، طراحی مهندسی، ساخت و ساز در محل و خدمات پس از فروش را برای اطمینان از نصب و راه اندازی سیستم های انرژی خورشیدی ارائه می دهیم. کار روان و ایمندر همین حال، ما شرکای خود را با شرکت های تولیدی درجه یک در چین انتخاب می کنیم که دارای فناوری پیشرفته و تجربه تولید حرفه ای هستند و کیفیت و عملکرد محصولات و راه حل های ما را تضمین می کنند.

Beijing MITSCN Co., Ltd. محصولاتی را ارائه می دهد که به طور گسترده در زمینه های مختلف از جمله بخش های مسکونی، تجاری و صنعتی استفاده می شود.محصولات ما دارای ویژگی با راندمان بالا، سازگار با محیط زیست، قابلیت اطمینان و ایمنی هستند و راه حل انرژی خورشیدی پایدار و ایمن را به مشتریان ارائه می دهند.در واقع، MITSCN نه تنها محصول و راه حل باکیفیت را به مشتریان خود ارائه می دهد، بلکه خدمات حرفه ای پیش فروش و پس از فروش را نیز ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که مشتری ما می تواند تجربه کاربری بهتری داشته باشد و از سیستم نگهداری کند.

ماموریت MITSCN ارائه با ارزش ترین راه حل سیستم انرژی خورشیدی به مشتری و کمک به توسعه محیط زیست پایدار است.ما متعهد به ترویج توسعه و کاربرد فناوری فتوولتائیک خورشیدی، برای دستیابی به انتقال انرژی و کاهش انتشار کربن در سراسر جهان هستیم.ما به نوآوری و ارائه محصولات و خدمات بهتر به مشتریان خود ادامه خواهیم داد تا رونق و توسعه صنعت برق خورشیدی را بدست آوریم.هدف ما تبدیل شدن به یک شریک قابل اعتماد برای مشتریان و کمک به توسعه پایدار آنها است.

 

Beijing MITSCN Co., Ltd. با تولیدکنندگان فتوولتائیک سطح 1 چین و دیگر تولیدکنندگان برتر فتوولتائیک جهانی برای ساخت نیروگاه های خورشیدی توزیع شده با کیفیت بالا همکاری کرده است.تاکنون نیروگاه های فتوولتائیک را در بسیاری از نقاط سرزمین اصلی چین نصب کرده ایم تا به مشتریان کمک کنیم تا مشکلات مصرف برق دشوار و گران قیمت را حل کنند و به همه مشتریان در سراسر جهان کمک خواهیم کرد تا یک سیستم تولید برق خورشیدی حرفه ای و مقرون به صرفه داشته باشند. راه حل، جهان را با زیبایی و محیط سبز بسازید.

 

پس از بررسی دقیق توسط آژانس صدور گواهینامه حرفه ای، BEIJING MITSCN Co., LTD.گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت GB/T19001-2016/ISO9001: 2015 را با موفقیت گذراند.این گواهینامه موفقیت آمیز نشان می دهد که شرکت ما به سطح جدیدی در مدیریت استاندارد رسیده است.از آن زمان، شرکت ما به طور جدی مدیریت استاندارد GB/T19001-2016/ISO9001:2015 را در زمینه ماژول های فتوولتائیک، اینورترها و محصولات باتری ذخیره انرژی اجرا می کند و تیم فنی مدیریت کیفیت اختصاصی را برای نظارت بر تولید و کیفیت و ارائه به مشتریان تجهیز می کند. با تضمین کیفیت دولایه، و تلاش برای تکمیل هر سفارش مشتریان به موقع، با کیفیت بالا و کمیت دقیق."بقا با کیفیت، توسعه با هنجارها" پیگیری بی وقفه MITSCN است.

Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه 2Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه 3Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه 4Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه 5Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه 6

 

Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه 7

Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه 8Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه 9Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه 10Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه 11Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه 12Beijing MITSCN Co., Ltd. خط تولید کارخانه 13

در هر زمان با ما تماس بگیرید

+86-10-64933458
Huixin Plaza، NO.8 Beichen East Road، Chaoyang District، پکن، چین
درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید